Be4legal upadłość konsumencka wałbrzych

Cennik

Ile kosztuje upadłość konsumencka?

Orientacyjny koszt przeprowadzenia upadłości konsumenckiej przez kancelarie prawne w Polsce wynosi obecnie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Średnio jest to kwota od 3000,00 zł do 15 000,00 zł. Jednak należy pamiętać, że to tylko ogólne wytyczne, a rzeczywiste koszty będą różnić się w zależności od indywidualnej sytuacji i umowy z daną kancelarią. Cena zależy bowiem od kilku czynników takich jak rozmiar zadłużenia, czy złożoność sprawy.

Wiemy jak ważna jest znajomość orientacyjnej ceny przed podjęciem współpracy z kancelarią. Dlatego poniżej przedstawiamy pakiety naszych usług wraz z ceną.

Jedynie w wyjątkowych sytuacjach podane ceny mogą ulec zmianie. Taka sytuacja może mieć miejsce, gdy twoje sytuacja będzie bardzo skomplikowana, a zatem nakład pracy będzie kilkukrotnie wyższy niż przeciętny w sprawach o upadłość. Zawsze jednak będziesz poinformowany o konieczności poniesienia wyższych kosztów jeszcze przed zawarciem umowy. Raz ustalona cena nie zmieni się w trakcie współpracy z nami.

Ekonomiczny

od
799 zł

Standardowy

od
1890 zł

Premium

od
3690 zł
Pozostałe usługi prawne z zakresu antywindykacji, sporów sądowych oraz obrony przed komornikiem wyceniane są indywidualnie po analizie sytuacji klienta.
Skontaktuj się z nami!
Przygotujemy strategię działania i wydostaniemy Cię z problemów finansowych!
ocena 5/5 - (23 głosy)